Windows Azure

Microsoft Windows Azure Web Seminerleri Serisi Başlıyor!

Windows Azure uygulamaları konusunda ücretsiz web seminerleri serimiz, iş ortağımız Bilge Adam Billişim Hizmetleri ’nin katkılarıyla başlıyor. Siz de hemen kayıt olun, Windows Azure’ u yakından deneyim edin..
Windows Azure Nedir?
Microsoft’un son yıllarda en çok heyecan uyandıran teknolojilerinden birisi olan Windows Azure’u tanımak ister misiniz? Bu seminer ile “Windows Azure Nedir?” sorusuna cevap bulup,” Windows Azure” u detaylı tanıma imkanı bulabileceksiniz.
26 Eylül 2012 Çarşamba 21.00 – 22.00 Mustafa Kara
Windows Azure Üzerinden Alınabilen Hizmetler
Bu seminerde Windows Azure üzerinden alınabilecek hizmetler ve bunların şirketinize katacağı faydaları tüm detayları ile inceleyeceğiz.
3 Ekim 2012 Çarşamba 21.00 – 22.00 Mustafa Kara
IT Profesyonelleri için Windows Azure
Bu seminerde IT Profeyonelleri bakış açısından Windows Azure mimarisi, Windows Azure SQL Database , VM Rolleri, Networking, Storage ve Web Site’lar inceleyeceğiz.
17 Ekim 2012 Çarşamba 21.00 – 22.00 Önder Değer
Windows Azure ile IT Maliyetlerinde Tasarruf
Bu seminerde Windows Azure ile IT maliyetlerinizden nasıl tasarruf edeceğinizi göreceksiniz.
7 Kasım 2012 Çarşamba 21.00 – 22.00 Önder Değer

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir