Visual Studio 2012 Sanal Lansmanını Kaçırmayın

Visual Studio 2012 lansman canlı yayını 12 Eylül 2012’de saat 19:30’da

Visual Studio 2012’nin yeni özelliklerinin tamamını nerede olursanız olun öğrenme fırsatını kaçırmayın.

Yeni ve güçlü özellikleri deneyin.

Visual Studio 2012’nin sizi nasıl daha çevikleştirdiğini ve takım çalışmasına yaptığı olumlu katkıları keşfedin. Gelişme ve uygulamada en iyi örnekleri nasıl bir araya getirdiğini görün.

Uygulama Yaşam Döngüsünde her ana değer katın.

Stratejiden planlamaya, Visual Studio’nun uygulama yaşam döngüsüne nasıl sürekli değer kattığını görün.

[sws_button class=”” size=”sws_btn_medium” align=”sws_btn_align_center” href=”http://www.visualstudiolaunch.com/vs2012vle/Home” target=”_blank” label=”Sanal Lansman için Tıklayın” template=”sws_btn_skyblue” textcolor=”#000000″ bgcolor=”” bgcolorhover=”” glow=”sws_btn_glow”] [/sws_button]

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir