Citrix

Citrix ürün ailesi desteklenen tüm database türleri (PDF)

Citrix Database ChartCitrix ürünleri en son versiyon  Microsoft, Oracle ve IBM veri tabanları ile çalışmasını sağlamaktadır.

Gelecek veritabanı sürümleri ile uyumluluk sağlamak için her geçen gün güncellemeler devam etmektedir.

Ancak, Citrix yeni sürümü veya üçüncü taraf ürünü güncelleme yapılan değişiklikler ile ilgili herhangi bir beklenmedik sorunlar oluşmamasına emin olmak için bir test ortamı oluşturmanızı önerir.

Ürünler herhangi bir BETA sürümlerini desteklemez.

Yeni bilgiler, güncellemeler kullanılabilir olduğunda bu belge periyodik olarak güncellenecektir.

Faydalı olması dileği ile.

[button color=”blue” size=”small” link=”http://support.citrix.com/servlet/KbServlet/download/18493-102-704996/Database%20Chart.pdf” target=”blank” ]”Citrix Database Chart” adlı dökümanı indirmek için buraya tıklayınız.[/button]

 

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir