Windows 10 Versiyonları, Karşılaştırma Tablosu

29 Temmuz itibari ile resmi olarak sunulan Windows 10 Temelde 4 farklı sürüm ile karşımıza çıkıyor.

Bu Sürümler, Home, Pro, Enterprise ve Education

Versiyon Farklılıklarını gösteren Detaylı Bilgiye Buradan, Tabloyu indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

[button color=”blue” link=”http://www.fatihozyalcin.com/wp-content/uploads/Win10EditionsCompareTable_FINAL.pdf” target=”_blank” font=”play” radius=”3″ icon=”brankic-icon-download3″]Tabloyu İndirmek İçin Tıklayın…[/button]

[clear]

Windows-10-Editions-Versiyonlari

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir