Windows 10 Çıktı!

Microsoft, uzun süredir test aşamasında olan yeni nesil işletim sistemini Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 Kullanıcılarına ücretsiz olarak sundu.

Bildirim alanına gelen simgeye tıklayarak Windows 10 rezervasyonunu yapabilirsiniz.

Get-Windows-10

 

Aşağıdaki adımları tamaladıktan sonra Kendinize Windows 10 Rezerve işlemini tamamlamış olacaksınız. Microsoft güncellemleri kademeli olareak sunmaya başladı.

Windows-10-Yukseltme-Upgrade-Ekrani

Windows 10 güncellemesi “C:\$Windows.~BT” konumuna indirildiğini belirtmek isterim.

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir