“Red Hat çözümleri Microsoft Azure’da” konulu web seminerine davetlisiniz. – 25.02.2016

12688126_10153984082676214_6986726316960045556_n

Beklediğiniz Microsoft ve Red Hat iş ortaklığı duyuruldu! Azure’un sunduğu açık, esnek ve güvenilir bulut platformu ile Red Hat çözümlerinizi artık Microsoft Azure’da çalıştırabilirsiniz.

Bu web seminerinde, her iki şirketin liderlerini dinleyerek bu iş ortaklığının size getireceği faydaları öğrenebilir, gelecek planlarınız için içgörüler edinebilirsiniz.

  • Bulut yatırımınızı genişletin ve bulutta birinci sınıf bir deneyim yaşayın.
  • Red Hat yatırımlarınızı en üst düzeye çıkarın.
  • Red Hat aboneliklerini kolayca Azure’a taşıyın.
  • Katlanarak çoğalan düzeyde kurumsal sınıf destek elde edin.

25 Şubat 2016, Perşembe Günü  10:00 – 11:00

[button color=”blue” link=”https://info.microsoft.com/ME-Azure-WBNR-FY16-02Feb-25-Red-Hat-can-run-your-solutions.html?ls=Website&lsd=AzureWebsite” target=”_blank” icon=”momizat-icon-arrow-right3″]Kayıt Olmak için Tıklayın..[/button]

 

KONUŞMACILAR

[table id=3 /]

 

 

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir