EtkinlikMicrosoftMicrosoft AzureWebcast

Microsoft Azure’ da Sanal Makineler Web Semineri

Sanal makinelerinizi Microsoft Azure’da nasıl konumlandırabileceğinizi Microsoft uzmanlarından öğrenmek için web seminerimize davetlisiniz! Dağıtması haftalar değil dakikalar süren, internet üzerinden yönetilebilen çok katmanlı, dayanıklı, güvenli bir uygulama oluşturun.

Windows Server veya Linux sanal makinelerinizi dakikalar içinde oluşturup kullanmaya başlayın.
•Ölçeklenebilir Sanal Makineler
•Azure Network, Storage, Yedeklilik, Güvenlik
•Karma (Hybrid) altyapılar sayesinde en üst seviye verimlilik
•Microsoft Windows Server, SQL Server ve SharePoint Server
•Oracle, Red Hat, CentOS, Ubuntu, Open Source
•Saatlik hesaplama ile kullandığınız kadar ödeyin

Tarih: 12 Mayıs 2016, Perşembe Günü 10:00 – 11:00

Kayıt olmak içinhttps://info.microsoft.com/ME-Azure-WBNR-FY16-05May-05-Microsoft-Azure-da-Sanal-Makineler_Registration.html?ls=Email

Konuşmacı: Fatih Özyalçın, Microsoft Bulut Platformu Teknoloji Çözümleri Uzmanı | Microsoft Türkiye

 

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir