HaberlerMicrosoftSertifikasyon

Microsoft 74-409: Server Virtualization with Windows Server Hyper-V and System Center Sınavı Ücretsiz Başvuru

Merhaba,

Microsoft’un 74-409 kodlu Hyper-V ve System Center’ın da dahil olduğu Virtualization sınavı için şuan ücretsiz başvuru yapılabiliyor. Sınavın gerçek ücreti $100 ancak Microsoft’tan alacağınız bir key ile ücretsiz girebilirsiniz.

Sınava gireceğiniz lokasyonu kendiniz seçebilirsiniz. İlgilenenler varsa aşağıdaki linkten Prometric’e üye olup başvuru yapabilirler.

Ücretsiz sınav kodunu almanız için Microsoft’un herhangi bir mail’ine sahip olmanız gerekmektedir.

74-409-Server-Virtualization-with-Hyper-V

Microsoft Bilgi Sayfası

http://www.microsoftvirtualacademy.com/offers/virtualizationsquaredoffer#?fbid=q859IsErVd9

Prometric Üyelik Sayfası

https://www.register.prometric.com/CreateProfile.asp

Prometric Sınav Başvuru Sayfası

http://www.register.prometric.com/Index.asp?cookie_test=1

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir