EtkinlikMicrosoft

Global Azure Bootcamp 2016 – İstanbul & Ankara

Global Azure Bootcamp, tam bir gün boyunca Azure çözümleri geliştirme konusunda derinlemesine bilgi sahibi olabileceğiniz ücretsiz bir etkinlik. Bu sene Ankara ve İstanbul buluşmalarımızda bir kez daha bulut bilişimle ilgilenen yazılım geliştiricilerle konunun detaylarına inmeye hazırız.

Bu etkinlikte sektör tecrübesi olan uzmanlardan en güncel Azure yeniliklerini ve uygulamalı olarak kullanımını görecek; hatta yanınızda getireceğiniz kendi bilgisayarınızda aynı örnekleri sizler de yapabileceksiniz.

İstanbul ve Ankara’da 16 Nisan’da 09.00’da başlayarak gün boyunca devam edecek etkinliğin Development ve ITPro seanslarıyla hem yazılımsal hem de altyapısal çözümleri Azure platformunda yayınlanmış en güncel servislerle uygulayacak, soru-cevap kısımlarında aklınıza takılanlara yanıt alacaksınız.

Sizler de tamamen ücretsiz bu etkinliğe hemen kaydolabilir ve tüm gün boyunca Azure platformundaki en güncel çözümleri sektör uzmanlarından öğrenebilirsiniz.

Ankara etkinliğine dair detaylar için tıklayın.

İstanbul etkinliğine dair detaylar için tıklayın.

Kaynak: http://blog.microsoft.com.tr/?p=38211 

[clear][clear]

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir