EtkinlikHaberler

Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi’ne davetlisiniz!

Kurumların, müşteri memnuniyeti ve operasyonel verimliliklerini arttırarak daha karlı ve dinamik şirketlere dönüşümlerini sağlayan yeni nesil iş çözümlerinin tanıtılacağı Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi, 20 Nisan Çarşamba günü Swissotel’de gerçekleşecektir.

Microsoft Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), İş Analitiği, Bulut Platformu ve Büyük Veri Çözümleri ile uzman iş ortaklarımızın sektörel çözüm ve başarı hikayelerini doğrudan müşterilerinden dinlemek ve en yeni teknoloji trendleri ile tanışmak için etkinliğimizi ajandalarınıza şimdiden kaydedin.

Zirvede ayrıca, çığır açan yeni nesil Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics CRM, Microsoft SQL Server 2016 ürün ve Microsoft Azure Yeni Çözümler lansmanlarını izleme şansı bulacaksınız.

Üretim, perakende, finans ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren şirket yöneticilerinin katılacağı zirvemizde sizi de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

[icon type=”vector” icon=”momizat-icon-arrow-right3″ size=”20″ hover_animation=”border_increase” ] HEMEN KAYIT OLUN

[clear]

20 Nisan 2016 Swissotel

Vişnezade Mh., Acısu
Sokağı No:19, 34357
Maçka / Beşiktaş / İstanbul

[clear]

MS-Zirve-2016-Sponsorlar

[clear]

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir