IBM Connected 2013 istanbul

IBM Connected 2013 Istanbul
IBM Connected 2013 Istanbul

Deneyimleri Sonuçlara Dönüştürün

Günümüzün iş liderleri gerek müşterilerine, gerek tedarikçilerine ve gerekse çalışanlarına yaklaşımlarında farklı bakış açıları ve yöntemlerle yepyeni deneyimler geliştiriyor.

Mobilite, Bulut Bilişim, Büyük Veri ve Güvenlik konularındaki büyük teknolojik gelişmeler, iş dünyasının yaşadığı değişimin başarıya ulaşmasında anahtar rol oynuyor.

75 yıldır Türkiye’de bilişim sektörünün gelişimini destekleyen IBM’in bu özel etkinliğine katılın ve işinizi bir sonraki seviyeye taşıyamanızı sağlayacak fırsatları yakalayın.

Etkinlik Bilgileri

10 Ekim 2013

Çırağan Palace Kempinski

Yıldız Mh. Çırağan Cd No:84, Beşiktaş

[button color=”blue” size=”small” link=”https://www.ibm.com/events/wwe/grp/grp035.nsf/enrollall?openform&seminar=QDDCVNES&locale=tr_TR” target=”blank” ]Etkinliğe Kayıt Olmak için Tıklayınız[/button]

gundem-940x900

IBM Connected 2013 istanbul-01

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir