Hotfix Rollup Pack 2 for Citrix XenApp 6.5 for Microsoft Windows Server 2008 R2

Citrix-XenApp-HotFix-RollUp-Pack-2Windows Server 2008 R2 üzerine kurulu olan XenApp 6.5 sürümü için “Hotfix RollUp Pack 2” yayınlandı. Bu Hotfix ile Hotfix 1’de olduğu gibi bir çok düzeltme ile geliyor.

Detaylı bilgiye ve indirme bağlantısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Hotfix readme name: XAE650W2K8R2X64R02.HTML
Hotfix package name: XA650W2K8R2X64R02.MSP
For: Computers running XenApp 6.5 for Windows Server 2008 R2
Date:June, 2013
Language supported: English (US), German (DE), Spanish (ES), French (FR), Japanese (JA), Simplified Chinese (SC)

[box type=”download” align=”aligncenter” ]Detaylı bilgi ve indirmek için buraya tıklayınız…[/box]

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Hotfix Rollup Pack 2 for Citrix XenApp 6.5 for Microsoft Windows Server 2008 R2” için bir yorum

  • 29 Ağustos 2013 tarihinde, saat 15:11
    Permalink

    Google’da “Citrix Hotfix rollup Pack 2” olarak arattığımda ilk sıralarda bir türk sitesi çıktı ve bilgiye Türkçe kaynak olarak ulaşabildim. Teşekkürler takipteyim.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir