Bulutta Microsoft Güvenliği Etkinliği – 25.01.2016

Merhaba,

Son günlerde ülkemizde son kullanıcı e-posta kullanımına yönelik güvenlik açıklarının kritik veri kaybına sebep olduğu görülmektedir. Bu tehditler her geçen gün farklı şekillerde karşımıza çıkmakta ve bunlara karşı daha sofistike önlemlerin alınması gerekmektedir.

İş ortağımız Mayasoft ve TrendMicro’nun katılımıyla gerçekleştireceğimiz etkinlikte bu e-posta açıklarına karşı izlememiz gereken gelişmiş güvenlik yöntem ve araçlarını masaya yatırıp, Microsoft olarak bu konudaki güvenlik yaklaşımımızı anlatacak ve yeni teknolojilerimizden bazılarını demolar eşliğinde sizlere tanıtacağız.

25 Ocak Pazartesi sabahı kahvaltı eşliğinde Microsoft ofisinde gerçekleştireceğimiz etkinlikte sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ajanda

  • 09:00-09:50 Analize Dayalı Güvenliğin Yükselişi: Microsoft Advanced Threat Analytics
  • 09:50-10:40 CryptoLocker/CryptoWall/Teslacrypt Açıklarına karşı E-Posta Güvenliği: Office 365 Advanced Threat Protection
  • 10:40-11:10 Ara
  • 11:10-11:50 TrendMicro Cloud App Security
  • 11:50-12:00 Soru & Cevap – Kapanış

[button color=”red” link=”https://msevents.microsoft.com/cui/EventDetail.aspx?culture=tr-TR&EventID=1032724998&IO=soUwdqUI3338uSiTNlVVfg%3d%3d” target=”_blank” icon=”momizat-icon-arrow-right3″]Kayıt Olun[/button]

Tarih: 25 Ocak 2016

Saat: 09:00 – 12:00

Yer:  Microsoft Ofis

Levent, Aydın Sok. Bellevue Recidence No:7, Beşiktaş/Istanbul

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir