Bulut Bilişim Zirvesi 5 Mart’ta İstanbul’da

Geçtiğimiz yıl yayın hayatına başlayan Devnot.com yine güzel bir etkinlikle yazılımcıların karşısına çıkıyor. 5 Mart 2016 Cumartesi günü İstanbul’da gerçekleşecek olan Bulut Bilişim Zirvesi‘nde sektörün önemli isimleri bulut teknolojileriyle ilgili altı farklı oturumda siz yazılımcılarla bir araya gelecek.

Microsoft Türkiye, Enqura ve Mayasoft’un sponsorluğunda, Bahçeşehir Üniversitesi ile Bahçeşehir Üniversitesi Yazılım ve Bilişim Kulübü’nün destekleriyle gerçekleştireceğimiz etkinliğe katılım ücretsiz olacak. Etkinlikle ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve kayıt olmak için aşağıdaki adresleri kullanabilirsiniz.

Etkinlik web sitesi: http://zirve.devnot.com

Kayıt için Eventbrite adresi: http://devnotzirve.eventbrite.com

zirve-afis

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir