‘Yeni Nesil Santral: LYNC’ Etkinliğine davetlisiniz!

Dünya çapında 7 milyon çalışan Lync’i kurumsal ses çözümü olarak kullanıyor. Pazarda Lync için sertifikaya sahip 140’tan farklı cihaz sayesinde kurumlara iletişimde seçim esnekliğine sahip oluyor.  Skype federasyonu ile Lync kullanıcıları 300 milyondan fazla Skype kullanıcısıyla iletişim kurabiliyor.

Yeni Lync, tüm bu olanaklarla kurumlara üretkenlik kazanımı ve maliyet tasarrufu gibi pek çok alanda çok önemli avantajlar sağlıyor.

lync_banner

 

Yeni Lync’in kurumsal ses ve santral yeteneklerini bizlerle birlikte tanıyıp tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz bu etkinliğimize sizleri de davet etmek istiyoruz.

Tarih: 26 Ağustos 2014

Yer: Microsoft Türkiye Ofisi

Zaman: 13:00-17:00

Kayıt: https://msevents.microsoft.com/CUI/EventDetail.aspx?EventID=1032592713&Culture=TR-TR&community=0

 

lync-ajanda

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir