Etkinlik

Websense 2013 Tehditleri Raporu (WebCast) 26.02.2013

websense_2013_tehditleri_raporu

2012 yılının başlıca tehditlerini gözden geçirirken, 2013 yılındaki güvenlik planınızı hazırlayın.

Websense® 2013 Tehditleri Raporu’nu inceleyeceğimiz bu bilgilendirici web sunumunda bize katılın. Burada 2012 yılının en önemli tehdit ve trendlerini analiz edecek ve bunların gelecek yılda düzeninizi nasıl etkileyeceğine dair tahminler yürüteceğiz.

[sws_button class=”” size=”sws_btn_medium” align=”sws_btn_align_center” href=”https://www1.gotomeeting.com/register/254656768?mkt_tok=3RkMMJWWfF9wsRonu6/Ic+/hmjTEU5z16OstWaC0h4kz2EFye+LIHETpodcMSMZkMK+NFAAgAZVnyRQFDeWXb4VO6fA=” target=”_blank” label=”KAYIT İÇİN TIKLAYIN” template=”sws_btn_blue” textcolor=”” bgcolor=”” bgcolorhover=”” glow=”sws_btn_glow”] [/sws_button]

Konu başlıklarından bazıları:

– Websense Güvenlik Laboratuvarları araştırmacıları tarafından aktiviteleri gözlemlenen kötü amaçlı yazılımlar.

– Bilişim suçlularının, saldırılarını gerçekleştirirken mobil cihazları, sosyal medyayı ve diğer gelişen teknolojileri 2012’de nasıl kullandıkları.

– İnternetin en tehlikeli yanları.

– Web, e-posta ve veri hırsızlıklarının nasıl arttığı.

– Artık sizi endişelendirmemesi gereken konular ve sizi endişelendirmeye devam edecek olanlar.

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir