Microsoft Windows Azure Toplantısına Davetlisiniz!

 

Kurumlara kattığı esneklik ve çevikliğin yanı sıra sunduğu maliyet avantajlarıyla “Bulut Bilişim” günümüz bilgi teknolojilerindeki en önemli dönüşümlerden biri ve bu sebeple dünyadaki tüm CIO’ların en önem verdikleri önceliklerden biri.

IDC, Windows Azure’u, işletmelerin kendilerinin barındırdığı BT ortamlarından hem kendi hem de bulut ortamının kullanıldığı hibrit ortamlara, sonrasında da tamamıyla bulut ortamına geçilecek evrimsel bir yol olarak görüyor.

Windows Azure Platformu her boy işletmeye, girişimcilere ve yazılım geliştiricilere pekçok alanda büyük fırsatlar sunuyor, bu sebeple Microsoft olarak Windows Azure platformunun kurumların BT portföyünün esas öğelerinden biri olacağını öngörüyoruz.

Microsoft Windows Azure platformu hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve denemek için sizleri iş ortağımız Bilge Adam Bilişim Hizmetleri’nin katkılarıyla gerçekleştireceğimiz toplantıya davet ediyoruz. Sunum ve uygulamalı demo olarak iki ayrı bölüm halinde gerçekleşecek olan toplantımızda görüşmek üzere.

Kayıt Olmak İçin Tıklayınız…

Başlangıç: 13 Ekim 2012 Cumartesi 10:00
Bitiş: 13 Ekim 2012 Cumartesi 13:30

Microsoft İstanbul Ofisi

Jupiter 1-2
Levent – Bellevue Residence
Levent Mahallesi, Aydin Sokak No: 7 Istanbul 34340, Türkiye

Program :

  1. Windows Azure’a Giriş(Sunum)
  2. Demo
  • Windows Azure Virtual Machines
  • Windows Azure Web Sites
  • Windows Azure Cloud Services
  • Windows Azure SQL Database
  • Windows Azure Storage
  • Windows Azure Networking

 

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir