İstanbul Üniversitesi BİLTEG 2016 Konferansı

IEEE İstanbul Üniversitesi Öğrenci Kolu CS&RAS Departmanın her sene düzenlediği Bilişim Teknolojileri Günleri etkinliği olan BİLTEG 2016 bu yıl 20 ve 21 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek.

Benimde konuşmacı olacağım bu etkinlikte, Birbirinden değerli ve deneyimli katılımcıların konferanslar verecek; Siemens, Microsoft, AbdSec, Anadolu Sigorta gibi farklı sektörlerin dev firmalarıyla BİLTEG’16 etkinliğinde teknolojinin zirvesini yaşatmayı hedefliyor.

Katılımın tamamen ücretsiz olduğu etkinlikte dışarıdan gelenler için kayıt zorunludur. İstanbul Üniversitesi öğrencileri kayıt gerektirmeden katılabilirler.

Kayıt Sayfasıhttps://www.eventbrite.com/e/bilteg16-tickets-24664680724

Yer: İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü Mühendislik Fakültesi A Blok Mavi Salon

Tarih: 20-21 Nisan 2016

Bilteg16-istanbul-universitesi-afis

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir