IDC Web Semineri: Business and IT Transformation: What’s Next? Ready Now

IDC-Web-Seminer-2013

IDC olarak, 3. platform şeklinde adlandırdığımız büyük veri ve analitiği, bulut, mobilite ve sosyal uygulamalar ile birlikte gelen yenilik ve büyüme dalgası bilişim teknolojilerinin organizasyonlardaki değerini önemli ölçüde değiştirmekte. Bilişim teknolojilerinin işimize kattığı değer değişse de veri merkezlerinin altyapısının önemi değişmiyor. Mobilite, sosyal uygulamalar ve büyük veri gibi 3. platform teknolojileri; birleşik iletişim sunucuları veya veri ambarları gibi geleneksel BT kaynaklarına bağlı olarak çalışmakta ve daha fazla kaynak kullanımı gerektirmektedir. Bundan dolayı, verimli sunucu ve depolama altyapısı, 3. platform dediğimiz bu teknolojilerin kesintisiz ve sorunsuz çalışabilmesi için çok önemli.

Sizleri, BT dünyasını etkileyen ve etkileyecek olan 4 ana teknoloji trendini ve bu trendler çerçevesinde veri merkezi altyapınızı şekillendirirken göz önünde bulundurmanız ve öncelik vermeniz gereken konuları konuşmak üzere 19 Haziran 2013, Çarşamba günü saat 11:00’de düzenleyeceğimiz web seminerine davet etmekten memnuniyet duyuyoruz.

http://idc-cema.com/eng/events/54067-business-and-it-transformation-what-s-next-ready-now/registration?execution=e1s1&utm_medium=Email&utm_campaign=%25%25__AdditionalEmailAttribute1%25%25&utm_source=ExactTarget&g_clang=TR

 

Seminer Programı

11:00
“Üçüncü Platform” ile Gelen Fırsatlar & Tehditler
Aslı Koçkal, Kıdemli Araştırma Analisti, Sistem ve Donanım Çözümleri, IDC Türkiye
11:20
BT Maliyetinizi Bir Yatırım Fırsatına Dönüştürün
Tankut Tümay, Power Sistemleri Satış Sorumlusu, IBM Türk Ltd. Şti.
11:40
Aslı Koçkal ve Tankut Tümay ile Canlı Soru-Cevap Bölümü
12:00
Kapanış

Sunumlarımız online olarak yayınlanacak ve yaklaşık 40 dakika sürecektir. Sunumu takiben 20 dakikalık soru-cevap oturumu olacak.

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir