IDC BT Güvenliği Konferans Serisi 2013

IDC BT Guvenligi Konferans Serisi 2013

Güvenlik yatırımları BT departmanları için bir öncelik olmaya devam etmektedir. Ancak, bulut ve sanallaştırma gibi yeni girişimler nedeniyle BT güvenlik stratejileri büyük bir değişiklik göstermiştir. Dahası, mobil ve sosyal devrimler artık olağan hale gelen cihaz ve platformların artışı ile BT güvenlik uygulamalarına yeni bir karmaşıklık düzeyi getirmiştir.

IDC BT Güvenliği Konferans Serisi 2013, modern kuruluşların karşılaştığı en acil güvenlik sorunlarına odaklanacak. Bunlar:

  • Güvenli Kurum ve İş Stratejileri
  • Yeni Nesil BT Trendleri ve Bu Trendlerin Bilgi Güvenliği için Anlamı
  • Bulut Ortamında Güvenlik
  • Büyük Veri ve Güvenlik
  • Yeni Nesil Güvenlik Duvarları ve IP
  • Ağ Güvenliği ve Mobil Güvenlik
  • Güvenlik ve Risk Yönetimi

Tarih: 21 Mart 2013, Perşembe

Yer: Ceylan Intercontinental Hotel

[sws_button class=”” size=”sws_btn_large” align=”” href=”http://idc-cema.com/eng/events/50518-idc-it-security-roadshow-2013/7-overview?g_clang=TR&c_active=eventMenuComponent” target=”_blank” label=”KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN” template=”sws_btn_gray” textcolor=”” bgcolor=”” bgcolorhover=”” glow=”sws_btn_glow_sunset”] [/sws_button]

 

Etkinlik İçin Detaylı Bilgi..

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir