Dell Solutions Tour 2014

25 Kasım 2014

WYNDHAM GRAND / İstanbul Levent

09:30 – 17:30

[button color=”blue” link=”https://www.etouches.com/ereg/newreg.php?eventid=100061&&eb=153599″ target=”_blank” radius=”3″ icon=”momizat-icon-quill”]Etkinliğe Kayıt olmak için tıklayın..[/button]


Platinum Sponsorlarımız Intel® and Microsoft® katkılarıyla…


Sizi, şahsen yepyeni içeriği ile 1 sene aradan sonra tekrar İstanbul’da BT profesyonelleriyle buluşacak olan Dell Çözüm Günü’ne davet etmekten mutluluk duyuyorum.

Kurumları etkileyen Dell’in 4 Gücü hakkında bilgi sahibi olmak, işinizdeki dönüşümü başarmak ve başarınızda anahtar öneme sahip strateji, teknoloji ve teknikleri dinlemek için bize katılın:

  • Dönüştürün: Sanallaştırma, Bütünleştirme ve Bulut Bilişim ile İşinizde Modernizasyonu ve Dönüşümü Hızlandırın. (Dell Transform) 
  • Bilgilendirin: Veriye Doğru ve Hızlı Ulaşıp Paylaşın. (Dell Inform) 
  • Koruyun: Sürekli Evrimleşen Güvenlik Tehditlerine Karşı Koruma Sağlayın. (Dell Protect) 
  • Bağlanın: Tüm Kaynaklara Yer ve Zamandan Bağımsız Her Tür Cihaz ile Erişin. (Dell Connect) 


Stratejik iş ortaklarımızın standlarının ve demolarımızın olduğu expo alanını keşfe çıkın.

Yeni çözümlerimizi öğrenmek, fikirlerinizi paylaşmak ve iş bağlantıları kurmak için diğer Bilgi Teknolojileri (BT) liderleri, Dell uzmanları, Intel® ve Microsoft®’un da dahil olduğu Dell’in en önemli iş ortaklarıyla yalnızca bir günde tanışma fırsatını kaçırmayın!

Bir çok yeni teknolojik bilgi edineceğiniz ve deneyimlerin paylaşıldığı harika sohbetler edeceğiniz bir gün geçireceğinizi garanti ediyorum.

Sizi 25 Kasım’da Wyndham Grand Levent’te görmek için sabırsızlanıyoruz. 

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir