Türkçe WhitePaper | Microsoft Azure’u Benimsemek: BT Liderleri için Bir Kılavuz

Bilgi işlem hizmetleri bulut teknolojileri ile dönüşüyor. Daha fazla esneklik ve daha düşük maliyetler sunan bulut teknolojilerinin avantajları, işletmelerin teknoloji altyapılarını buluta dönüştürmelerini sağlıyor.

Her BT liderinin bulut platformlarından nasıl faydalanacağını öğrenmesi gerekiyor. Sizler için hazırladığımız Türkçe makalemizde işletmeniz için uygun bulut senaryolarını ve Microsoft Azure’u bu geçişte nasıl benimseyebileceğini öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi için makalemizi indirin.

Microsoft Azure Ekibi

[button color=”blue” link=”https://info.microsoft.com/ME-Azure-CNTNT-FY16-02Feb-16-Adopting-the-Microsoft-Azure.html?ls=email” target=”_blank” icon=”momizat-icon-arrow-right3″]Hemen indirin[/button]

 

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir