Microsoft Azure

Microsoft Azure InfoGrafik Poster 2016

Bulut sağlayıcı araştırmaya yeni başlıyorsanız ve Azure’u hızlı bir şekilde tanımak istiyorsanız, bu bilgi görselinin işinizi hızlandıracağını umuyoruz. Azure bilgi görsellerini aşağıdaki bağlantıdan indirin.

[button color=”blue” link=”http://emails.microsoft.com/ol/j0hSec3KIlxQsRp74v-LLbrimSHEf5Wptbh-DPny190c3Fx_cfncLAy82YYITN9_KLzLUFREXoBzzwgVXO2Ge4lEp6UbD0i2BWu5k6-HP8tLeLAuyoxn_qe_wWElp9SBgFPfBkkaDnJjaUCIYLt91WSyacFwDVDB_2PVJ4Z-2m5O/jElUd8HHLVlNoVdlsbPWK6frkHvNc5u6tK9yD-Oo0cAzllptPb2abwzIufYcT8pgKuCTAAUVAN9E7kF7NNS7SM1p9PNSDFOzSDP2g-zsZp5bcLh0ychl-ryq-XoQuNjMgljKVlgaDnxvWw-ZNLIrkDLYFb12ClLRrlqQGaZy2ikFleYIxc-ucLK99zWt_lD5-DqFaQJP7-y2wGuLCr8zjMQzsE0x-V4HfvWzsRPPz7YRjBNu770hmClgw9dzcc5C-EfYeyiw4prAbdg8eqS4hvLEjf4tYTAbztcIUFzGcX2bNaSIYDVHxj7UohwUNQ5WMmlwGsMpiBikmnAfJM8,” target=”_blank” icon=”momizat-icon-arrow-right3″]Hemen indirin[/button]

 

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

One thought on “Microsoft Azure InfoGrafik Poster 2016

  • Semih b.

    Özet ve açıklayıcı bir görsel teşekkürler

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir