Citrix Enterprise Cloud White Paper (PDF)

Citrix CloudPlatform Apache CloudStack tarafından desteklenmektedir. Kamu ve hibrit Infrastructure-as-a-Service (IaaS) bulutlar sunmak için sadece açık ve esnek bulut orkestrasyon platformudur.

CloudPlatform işletmeler ve servis sağlayıcılar için esneklik ve en iyi-in-class ekonomi için tasarlanmış güçlü bulut hizmetleri oluşturmak için tek çözümdür.

Bu dökümanda “Citrix CloudPlatform for the enterprise” adı altında ilgili özelliklere göz atıp fikir sahibi olabilirsiniz.

[box type=”download” align=”aligncenter” ]indir / Citrix CloudPlatform for the enterprise [/box]

Citrix Enterprise Cloud White Paper

Fatih ÖZYALÇIN

Yaklaşık 10 yıldır bilişim sektörü içerisinde bulunmaktayım ve farklı projelerde birçok görevde aktif rol aldım. Microsoft Sistem Mühendisliği (MCSE), Microsoft IT Pro (MCITP), Network Uzmanlığı ve Sanallaştırma Eğitimlerini alarak Sertifikasyonlarımı tamamladım. Uzmanlığımı, piyasada bulunan birçok farklı sanallaştırma ürünleri ile projeler yaparak geliştirdim. Bu süreçte Sanallaştırma konusundaki Sertifikasyonlarımı da tamamladım. Son 5 yılımı ise Bulut ve Sanallaştırma alanına yoğunluk vererek, Azure ve özellikle Citrix Teknolojileri üzerine önemli çalışmalar gerçekleştirdim ve hala bu alanda devam ederek Türkiye de “ilk” olan projelere imza attım. Olumlu sonuçlar veren çalışmalarımın ardından edinmiş olduğum tecrübe ve bilgi kaynaklarını paylaşmak amacıyla bu konu hakkında çeşitli makaleler yazarak, seminerler ve eğitimler vermekteyim. Şu anda ise HP Türkiye bünyesinde İnce istemciler (Thin Clients) ve Sanallaştırma Çözümlerinden sorumlu Teknoloji Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir